Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Ecclesia reformata QUIA semper reformanda est!

 

Павлюк Олександр Талімонович

БІОГРАФІЯ

Народився 18 березня 1975 року в м. Коростень Житомирської області, (в той час УРСР). Батьки: Талімон Олексійович та Галина Василівна в той час працювали робітниками на УВП УТОС. Маю молодшого брата Юрія, який в даний час одружений, виховує доньку та вчителює в одній із шкіл Коростеня.
В 1992 році, після закінчення школи навчався в СПТУ-16, м. Коростень, через рік після закінчення отримав диплом токаря-оператора станків з ЧПУ.
Той період був переломним у моєму житті, багато думав про вічне, про духовність. Став відвідувати церкву євангельських християн-баптистів, став її членом. Цими змінами зумовлений і мій подальший життєвий шлях.
З 1993 по 1995 рік навчання в Міжнародному Біблійному Коледжі св. Якова в м. Київ та закінчив його з дипломом вчителя Біблії та християнського служителя.
З 1995 по 1997 рік навчання в Одеській Богословській Семінарії ЄХБ, а потів продовчив навчання в Київській Богословській Семінарії ЄХБ. В 2000 році захистив диплом Магістра Богослов'я.
З 2000 року займався церковним служінням, як пастор та був викладачем Хмельницького Регіонального Біблійного Коледжу (ХООЦ ЄХБ). Пізніше став академічним деканом а потім і директором вищезгаданого учбового закладу.
В 2006 році залишив роботу в коледжі у зв'язку з непогодженням з певними принципами служіння та віровизнання ЄХБ. Ще з студентських років я мав змогу ознайомитися з творами магістерської реформації таких як Лютер, Кальвін та інші. Я відкрив для себе світогляд який більш чітко представляє Бога Писання. Після знайомства з доктринами та практикою церковного служіння реформатської церкви я зрозумів, що це і мій світогляд.
З 2006 року я з командою однодумців заснували Християнську Місію "Авен-Езер". Всі напрямки роботи базуються на принципах реформатського віровизнання. Це і газета, і конференції, і книжкове служіння, і програма дистанційного навчання.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»